خبر فوری

بهترین دستگاه لیزر برای پوست سفید کدام است؟ و کدام دستگاه های لیزر برای پوست سفید ضرر ندارد؟

بهترین دستگاه لیزر برای پوست سفید کدام است؟

بهترین دستگاه لیزر برای پوست سفید کدام است؟ در ادامه این مقاله شرح مختصر و مفیدی در زمینه موضوع مقاله خواهیم داد و خواهیم گفت که بهترین دستگاه لیزر برای پوست سفید کدام نوع از دستگاه های موجود در بازار و در آرایشگاه ها و کلینیک ها و سالن های زیبایی می باشند.

در ادامه اگر شناختی از دستگاه های لیزر ندارید ما به شما به صورت اجمالی خواهیم گفت که کدام دستگاه لیزر برای چه پوست و یا چه نوع موی زائدی مناسب است که استفاده گردد.

اگر چه بعضی از کلینیک ها و سالن های زیبایی به این موضوع واقف هستند و این را می دانند که برای هر نوع رنگ پوست و یا هر نوع رنگ موی زائد از کدام دستگاه لیزر استفاده نمایند.

ولی برای آشنایی شما و یا برای اینکه اپراتورها اشتباهی در کار خود نداشته باشند و شما هم به عنوان استفاده کننده بدانید و آگاه باشید که دستگاه مناسب پوست شما چه دستگاهی است، در این مقاله به آن اشاره مختصر خواهیم نمود.

بهترین دستگاه لیزر برای پوست سفید

کدام دستگاه لیزر مو برای پوست سفید ضرر ندارد؟

برای کسانی که پوست سفید دارند، دستگاه لیزر مناسب پوست و موهای زائد برای این افراد نیز پیش بینی شده است و در این خصوص دستگاه هایی به بازار آمده است. این دستگاه ها می توانند با مقدار نور لیزری که کنترل شده نیز می باشد و بر اساس برنامه ای که برای آن نوشته شده است از یک پالس نوری خاصی برای این افراد پوست روشن باید استفاده نمود.

کدام دستگاه لیزر برای کدام نوع رنگ پوست مناسب است؟

اصولاً در خیلی از جاها دیده و یا شنیده اید و یا به این تبلیغات گسترده ای که در خصوص بهترین دستگاه لیزر شده است شاید دیده باشید. باید در این جا بگوییم که بهترین دستگاه لیزر برای کدام نوع پوست را می گویید.

تاکنون بهترین دستگاه لیزر برای تمامی مدل پوست و تمامی مدل مو ساخته نشده است و تبلیغ این که می گویند بهنترین دستگاه لیزر اصلاً صحیح نیست و باید گفت به عنوان مثال بهترین دستگاه لیزر برای پوست های سفید و یا بهترین دستگاه لیزر برای پوست های تیره که از نظر عقلانی و منطقی درست تر به نظر می رسد.

در ادامه خواهیم گفت که چه دستگاه برای چه نوع پوستی مناسب است. دستگاه لیزر ان دی یاگ برای پوست های تیره مناسب است این دستگاه که با طول موج بلند در حد 1064 نانومتر کار می کند.

شاید بتوان دستگاه لیزر مو تیتانیوم را در زمره بهترین دستگاه های لیزر مو در جمیع جهات دانست که برای تمامی نوع پوست و مو مناسب است.

برای پوست های تیره کاربردی زیادی دارد  و می تواند فولکوهای موهای یتره پوستان را هدف قرار داده و آن ها را از بین ببرد. برای پوست های روشن دستگاه لیزر روبی یکی از بهترین هاست و می توان با این دستگاه موهای زائد روشن پوستان را لیزر نمود و از بین برد.

این دستگاه که بهترین دستگاه لیزر مو برای پوست سفید می باشد، از طول موج 694 نانومتری استفاده می کند مناسب حال کسانی است که پوستی سفید دارند.

دستگاه لیزر الکساندرایت یکی از دستگاه های لیزر مو است که برای پوست گندمی ها مناسب است و این افراد از این دستگاه می توانند به خوبی برای رفع موهای زائد خود استفاده نمایند. این دستگاه طول موجی در حدود 806 نانومتر بر ثانیه تشعشع نوری دارد و می تواند موهای زائد پوست گندمی ها را هدف قرار داده و آن ها را از بین ببرند.

بهترین دستگاه لیزر برای پوست سفید

دستگاه لیزر روبی بهترین دستگاه لیزر برای پوست سفید

شاید بتوان گفت که قدیمی ترین نوع دستگاه لیزر مو  برای پوست های سفید را به دستگاه لیزر روبی نسبت داده اند، که تاکنون نیز جزء بهترین و شاید باید گفت تنهاترین و بهترین دستگاه لیزر برای پوست سفید و کسانی که پوستی روشن دارند می باشد.

این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه های لیزر بیشترین جذب نور را دارد و ملانین ها بیشترین جذب نور را در پوست های روشن و از دستگاه روبی دارند به جرئت می توان گفت که تنهترین دستگاه برای این تیپ پوست و مو در حال حاضر می باشد.

از این دستگاه لیزر برای تیپ پوست های تیره و یا گندمی به علت جذب بالای ملانین های پوست با این دستگاه استفاده از این دستگاه برای این گونه پوست ها(تیره و گندمی) توصیه نمی شود.

استفاده این دستگاه از طیف نور و طول موج 694 که طول موج نسبتاً کوتاهی است و برای از بین بردن موهای زائد به کندی موهای زائد از بین می روند و حوصله زیادی باید با این دستگاه به خرج داد و به اصطلاح زمان و جلسات زیاد و متعددی برای از بین بردن موهای زائد نیاز است.

محاسن استفاده از دستگاه روبی برای سفید پوستان

1- با استفاده از روبی که بهترین دستگاه لیزر برای پوست سفید می باشد می توان درد کمتری را با این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه های لیزر از جمله دستگاه لیزر مو الکس دایود تجربه نمود.

2- می توان امیدوار بود که با استفاده از دستگاه روبی بیشترین ریزش موهای زائد به صورت دائمی را از این دستگاه انتظار داشت.

3- استفاده این دستگاه از سیتم کلدینگ هوای سرد برای کمتر شدن سوختگی و یا عدم تاول زدن پوست و یا  بدون حساس شدن و قرمزی شدن پوست با استفاده از دستگاه روبی می باشد.

4- انتظاری که از لیزر نمودن با دستگاه روبی برای سفید پوستان می رود این است که در حدود 90 درصد از موهای زائد از بین برود و مابقی نیز با رشدی نازک و پرزی ظاهر شوند.

بهترین دستگاه لیزر برای پوست سفید

معایب استفاده از دستگاه روبی برای سفید پوستان

از جمله معایبی که برای دستگاه روبی که به بهترین دستگاه لیزر برای پوست سفید شناخته شده اند می توان به حجم کم و در مدت زمان زیاد برای لیزر کردن وقت نیاز دارد. سرعت در لیزر با روبی خیلی کم است و به علت این که هندپیس این دستگاه حجم کمی را هدف قرار می دهد زمان و جلسات متعددی نیاز است که بدن یک فرد به طور کامل لیزر شود.

از دیگر معایب این دستگاه شاید بتوان گفت که این دستگاه فقط مختص پوست های سفید کاربرد دراد و هیچ پوست دیگری را نمی توان خدمات دهی نمود. این دستگاه به صورت اختصاصی برای پوست های سفید نتدارک دیده شده و ساخته شده است و پوست های تیره و یا گندمی گونه را نیم توان با این دستگاه ساپورت و لیزر نمود.

 

درباره modir

پیشنهاد ما به شما

استفاده از دستگاه آر اف فرکشنال بهتر است یا بوتاکس، کدام را انتخاب کنیم؟ بهترین گزینه لیفت پوست چیست؟

استفاده از دستگاه آر اف فرکشنال بهتر است یا بوتاکس، کدام را انتخاب کنیم؟ استفاده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *