فروشگاه لیزر

دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک (Evamatic) | قیمت دستگاه لیپویاکشن

دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک

Rate this post

دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک (Evamatic)

دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک(Evamatic) که از بهترین نوع دستگاه های پیکر تراش در حال حاضر می باشد، می توان برای حذف چربی های اضافی بدن استفاده های مفیدی نمود.

از این دستگاه به صورت فیزیکی و با استفاده از هندپیس  و انتقال و تابش امواج و تبدیل شدن و ایجاد گرما، قسمت هایی از بدن زیباجو که قصد خارج کردن چربی های اضافی از آن قسمت را داریم، می گذاریم و از طریق انتقال گرما چربی ها ذوب می شوند.

از طریق گرمای حاصله که قدرتی کمتر از 20 هرتز دارد، چربی ها به خوبی ذوب شده و تبدیل به مایع امولسیون می گردند. با تخلیه این مایع از زیر پوست و اگر نیاز باشد با آماده سازی آن برای تزریق در نقاطی از بدن که نیاز به بازسازی دارد مثل گونه ها و یا لب ها می توان به بهترین وجه ممکن از آن استفاده نمود.

این دستگاه جدای از دستگاه لیزر مو و پوست که در امر لاغری استفاده می شود کارکردی متفاوت دارد.

دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک

 نحوه عملکرد دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک به چه شکلی است؟

نحوه عملکرد دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک به صورت فیزیکی و انتقال امواج از طریق لوله کانولای این دستگاه به پوست اتفاق می افتد.

این دستگاه از طریق این لوله و با حرکت چرخشی توسط پیستون های هوایی و همچنین از طریق ارسال امواج به لایه زیرین پوست که توسط بافت های چربی تبدیل به گرما و جذب می شود.

در نهایت چرب ها به قطعات ریزتر تبدیل و شروع به مایع امولسیون شدن می کنند. در ادامه با مکش این مایعات و تخلیه آن، پوست از طریق لوله های کانولا و حرکات سه بعدی که این مدل لوله های در زیر پوست انجام می دهند، باعث کلاژن سازی و جلوگیری از چین و چروک و شل شدن پوست می شوند.

بیشتر
پماد بی حسی لیزر چیست؟ | چه پمادی برای بی حسی لیزر خوب است؟ | میزان نیاز پماد بی حسی لیزر

این دستگاه بر اساس اصول تبدیل امواج به گرما کار می کند و گرمای کنترل شده حاصله، باعث آب شدن چربی های موضعی بدن می شود. این روش یکی از ایمن ترین روش های غیر تهاجمی در از بین بردن چربی های اضافی موضعی بدن می باشد.

این دستگاه از نکات ایمنی بالایی برخوردار است و می تواند بافت چربی را از عضله ، عصب و رگ های خونی تشخیص داده و به محض رسیدن به چیزی غیر از چربی در آن واحد از حرکت بایستد و خود به خود خاموش گردد.

این نکته مهمی برای ایمنی دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک محسوب می شود که می تواند آسودگی خیال مشتریان خو را فراهم نماید. غیر تهاجمی بودن این دستگاه و عدم آسیب به دیگر نقاط بدن توسط این دستگاه یکی از مزیت های مهمی می باشد که در جذب مشتریان بیشتر تاثیر گذار خواهد بود.

دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک

ویژگی های دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک چیست؟

از ویژگی های دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک می توان به دو کاره بودن این دستگاه در دو سیستم جداگانه، خرد کردن و تبدیل به مایع کردن و مکش چربی ها و در ادامه در چرخه ای دیگر، تزریق این چربی ها به نقاط و مناطق مورد نیاز برای بازسازی دیگر قسمت های بدن می باشد.

این دستگاه قابلیت پخش کردن با سرعت محلول در تمامن نقاط بدن به صورت یکنواخت را دارد. این دستگاه به علت داشتن و استفاده از اندروفین، بدن را تحریک می کند در نتیجه نیاز به تزریق و اسپری کمتر لیدوکائین برای بی حسی نیاز است و مسمومیت در این زمینه به حداقل می رسد.

بیشتر
دستگاه لیزر co2 چیست؟ | لیزر co2 چه خصوصیات و کاربردی دارد؟ | مراحل استفاده از لیزر co2

این دستگاه دارای انواع کانولاهای متنوع در اندازه های مختلف برای نقاط خاص بدن می باشد و در این زمینه می توان از تنوع در هندپیس های مختلف استفاده نمود.

این دستگاه به علت ایمن بودن هیچ گونه آسیب فیزیکی به جز سوراخ ریزی که نیاز است و یا دردی ایجاد نمی کند و تنها با بی حسی موضع ای خیلی کم می توان روند درمان را پی گرفت.

این دستگاه به علت این که در انجام مکش چربی ها از دقت کافی برخوردار است از 90 تا 95 درصد از آسیب زدن به سلول های بنیادی که در چربی ها نهفته است جلوگیری می کند.

دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک

قیمت دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک چقدر است؟

قیمت دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک در بازار امروزی به علت افزایش قیمت ارز و نواسانات شدید روزانه، نمی توان قیمت مشخصی برای این دستگاه تعیین کرد.

ولی شما می توانید با تماس از طریق سایت ما  و در قسمت تماس با ما با کارشناسان فنی ما در تماس باشید و از قیمت این دستگاه و یا دستگاه های مشابه به این دستگاه مثل گرفتن قیمت و فروش دستگاه لیزر مو زائد و یا انواع دیگر دستگاه های لیزر که برای لاغری استفاده فراوان می شوند مشاوره رایگان بگیرید.

تفاوت دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک با دستگاه های لیزر چیست؟

تفاوتی که بین دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک با دیگر دستگاه های لیزر مو زائد ، مربوط می شود به ساختار نوع عمل در آن که تفاوت های اساسی با یک دیگر دارند.

در دستگاه های لیزر از طریق امواج و ارسال آن به بدن و بدون هیچ گونه آسیب به بدن و یا برش و جراحی و فقط با ارسال امواج به بدن و ناحیه مورد نظر لاغر شدن انجام می شود.

بیشتر
مزیت لیزر موهای زائد چیست؟ | فواید استفاده از لیزر موهای زائد چیست؟ | معایب و عوارض آن

ولی در دستگاه لیپوساکشن از طریق برش ریز در ناحیه مورد نظر و ارسال لوله کانولا از طریق چرخش فیزیکی و انتقال اواج اقدام به حذف چربی های اضافی بدن می گردد.

در این روش از طریق فیزیکی و چرخش نوک لوله و گاهاً ارسال امواج مورد استفاده قرار می گیرد. ولی در استفاده از دستگاه های لیزر تماس با بدن صورت نمی گیرد و آسیب به بدن نمی رسد.

شاید در بعضی از دستگاه های لیزر از طریق سوزن های فرکشنال و داخل شدن به اندازه یک میکرو این اتفاق بیفتد و لی گاهاً لیزر با امواج کار می کند و تماس فیزیکی با چربی های بدن ندارد.

دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک

با دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک چه مدت زمان برای لاغری نیاز است؟

با استفاده از دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک با بررسی های اولیه که توسط پزشک متخصص بر روی بدن افراد می شود و ناحیه مورد نظر را معاینه می نماید، می توان در یک جلسه و در کمتر از یک ساعت چربی های یک ناحیه از بدن را تخلیه نمود.

با این دستگاه می توان به راحتی و کمترین عارضه به بهترین نتایج در خصوص لاغری موضع ای دست یافت. برای این که سطح چربی های بدن به خوبی و یکسان تخلیه شوند، پزشک لاغری با انجام حرکات رفت و برگشت لوله کانولا که از طریق هوا و مکانیکی شروع به چرخش در زیر پوست و نواحی تجمع چربی ها این اتفاق می افتد، بر اثر چرخش لوله کانولا به راحتی ساختار چربی ها شکسته شده و به مایع تبدیل می شوند و از طریق همان لوله از بدن خارج می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا