دستگاه لیزر تیتانیوم 2023

دستگاه لیزر تیتانیوم 2023

معرفی پیشرفته ترین دستگاه لیزر مو های زائد در جهان : سوپرانو تیتانیوم آلما

دستگاه لیزر تیتانیوم آلما 2023 که با اطمینان می توان گفت بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در کشور می باشد،این دستگاه که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تائید شده است، یکی از ویژگی های بارز این دستگاه حذف مو برای مدت زمان بسیار طولانی ، صرفه جویی در زمان بیمار و صرفه اقتصادی آن می باشد، یعنی در مدت زمان کمتر بیشترین مناطق پوست را میتوان لیزر کرد به همین دلیل این دستگاه یکی از ایمن ترین، کارامدترین جهت لیزر موهای زائد بدن می باشد،

جدول مشخصات فنی و تعرفه دستگاه لیزر titanium

مشخصات فنیدستگاه تیتانیوم تک هندپسدستگاه تیتانیوم دو هندپس
اندازه هندپیس1×4
سیستم جلوگیری از لکIn Motion
سیستم کنترل دمای دستگاه لیزرTEC
طول موج های دستگاه755 -808-1064nm
تعداد هندپس دستگاه12
قابلیت تعویض اپلیکاتوردارد
توان مصرفی300،500،600،800،1000،1200
خدمات پس از فروش 10 سال
صفحه نمایش10 اینچی
قیمت235میلیون280میلیون

امکانات دستگاه TITANIUM 

اگر بخواهیم امکانات دستگاه تیتانیوم را شرح دهیم میتوان موارد زیر را اشاره کرد :

 • این دستگاه دارای  اندازه لکه (Spot Size) 1×4 سانتی‌متر مربع می باشد.
 • دارا بودن سه طول موج متفاوت در یک هندپیس
 • دارای سیستم کنترل دما و خنک کنندگی پوست(خنک‌کننده قوی TEC
  )
 • دارا بودن هندپیس تخصصی اندازه لکه (Spot Size) بسیار بزرگ
 • دارای سیستم خنک کننده بسیار قوی(ICE Plus
  )
 • خدمات پس از فروش 12 ساله
 • گارانتی 2 ساله

دستگاه تیتانیوم  چه کاربردی دارد ؟

این دستگاه با تکنولوژی سه طول موج 755 -808-1064nm به صورت تخصصی بر روی حذف موهای زائد دست ، حذف موهای زائد بغل و شکم ، حذف موهای زائد روی پست و صورت و نقاط حساس بدن کار میکند ، یعنی هر طیف رنگی پوست و هر ضخامتی که مو داشته باشد پوشش می دهد.

که بخواهیم طول مجو های این دستگاه را برسی کنیم بدین صورت میتوان خلاصه نمود:

 1. طول موج الکس با قدرت ۷۵۵ نانومتر برای افرادی که پوست روشن دارند طراحی و ساخته شده است.
 2.  طول موج دایود  ۸۱۰ نانومتر که برای حذف ریشه ضخم مو و افرادی که رنگ پوست گندمی دارند طراحی شده است.
 3. طول موج انذیاگ با  ۱۰۶۴ نانومتر برای حذف موهای زائد در لایه عمیق پوست و البته با سرعت بالاتر عمل کرده و باعث حذف موهای زائد میگردد.

دستگاه لیزر تیتانیوم

مدت زمان کارکرد مفید این دستگاه چقدر است ؟

تکنولوژی و ساخت این دستگاه به نحوی م باشد امکان کارکرد 24 ساعته را دارا می باشد به شرطی که اپراتور تمامی نکات و شرایط نگهداری دستگاه و بازدید دوره ای دستگاه را چک نماید.

مزایای استفاده از دستگاه تیتانیوم

اگر بخواهیم خیلی ساده به مزایای این دستگاه نگاه کنیم موارد زیر را می توان ذکر کرد :

 1. لیزر مناطق زیادی از پوست به علت کارکرد سریع دستگاه
 2. لیزر مو بدون درد و سوختگی به علت دارای بودن چیلر خنک کننده
 3. لیزر تمامی طیف های پوستی سفید ، گندمی و برونزه
 4. صرفه اقتصادی زیاد
 5. صرفه جویی در زمان بیماران
خصوصیات دستگاه لیزر تیتانیوم

همان طور که می دانید، روش های سنتی موزدایی مورد رضایت و خرسندی افراد واقع نشده است؛ بنابراین دستگاه تیتانیوم بهترین و پیشرفته ترین دستگاه لیزر شناخته شده است؛ در حال حاضر خرید دستگاه تیتانیوم می تواند چالش بر انگیز باشد. در حقیقت برای معرفی بهتر دستگاه لیزر تیتانیوم می توان گفت، این دستگاه از امکانات و طول موج بهترین دستگاه های الکس و دایود استفاده شده است.

دستگاه تیتانیوم دارای طول موج های بالا و پایین می باشد؛ چرا که طول موج های کم برای رفع موهای زائد نازک صورت و نواحی بدن موثر می باشد و همچنین طول موج بالا برای حذف موهای ضخیم بدن مناسب می باشد. این دستگاه باور نکردنی از بروز مشکلات پوستی مثل سوختگی و کهیر جلوگیری می کند.

خانم ها با در نظر گرفتن ویژگی های این دستگاه از ان استفاده می کنند. این دستگاه در کیلینک های تخصصی حذف موهای زائد استفاده می شود، به طوری که افراد با خرید لیزر تیتانیوم از نتیجه ی مثبتی برخوردار بوده اند. در واقع افراد بسیاری از کار کرد و ویژگی های این دستگاه اگاه نیستند، بنابراین شرکت ها در جهت فروش لیزر تیتانیوم از روش های مختلف اطلاع رسانی استفاده می کنند.

میزان فروش لیزر تیتانیوم در شهری های کشور

نمایندگی های فعال جهت فروش دستگاه لیزر تیتانیوم آلما  به شرح ذیل مباشد ، مشتریان گرامی جهت خرید میتوانند به نمایندگی های مراجعه و با مشاهده دموی دستگاه نسبت به خرید نقدی و یا قسطی اقدام کنند.

فروش لیزر تیتانیوم در شهر اصفهان
فروش لیزر تیتانیوم در شهر اهواز
فروش لیزر تیتانیوم در شهر شیراز
فروش لیزر تیتانیوم در شهر لرستان
فروش لیزر تیتانیوم در استان مازندران
فروش لیزر تیتانیوم در استان خراسان
فروش لیزر تیتانیوم در استان مرکزی
فروش لیزر تیتانیوم در استان قم و تهران

بررسی عملکردهای لیزر تیتانیوم

معرفی بهترین و معروف ترین انواع دستگاه تیتانیوم

در حقیقت بهترین دستگاه های لیزر دایود، الکس دایود و اندیاگ در ساخت دستگاه تیتانیوم دخالت دارد. همچنین این دستگاه ها، دستگاه های لیزر تیتانیوم به پرفروش ترین و پیشرفته ترین دستگاه موزدایی تبدیل کرده است. دستگاه تیتانیوم لونا و دستگاه تیتانیوم سوپرانو از جمله انواع این دستگاه می باشد.

با ایجاد فناوری های الکس و دایود این دستگاه به دستگاه لیزر ایمنی تبدیل شده است که امروزه در میان افراد از استقبال بسیاری قرار گرفته است.

دستگاه تیتانیوم و دستگاه پلاتینیوم لیزر دارای فناوری پیشرفته ای می باشد که برای انواع پوست و موهای زائد با هر رنگ پوستی مناسب می باشد. همان طور که می دانید دستگاه های لیزر با تنظیم طول موج موهای زائد بدن را از بین می برند؛ بنابراین لیزر تیتانیوم در حذف موهای زائد از سه نوع طول موج استفاده می کند.

روند انجام لیزر به وسیله ی دستگاه لیزر titanium این گونه است که طول موج ها را با درجه های مختلف به صورت اشعه بر روی پوست می تابانند؛ این طول موج ها به عمق پوست نفوذ کرده و به فولیکول های پوست را از بین می برد که سبب سوختن موهای زائد می شود.

به طور دقیق نوع اول طول موج موهای روشن و نازک مثل موهای زائد صورت را نابود می کند. همچنین نوع دوم طول موج در دستگاه تیتانیوم از امکانات دستگاه لیزر دایود به وجود امده است؛ که با تنظیم این درجه از طول موج موهای زائد ضخیم در نواحی مختلف بدن از بین می رود. از سوی دیگر نوع

سوم طول موج مو های زائد مختص امکانات دستگاه اندیاگ است؛ که موها ی زائد موجود در زیر پوست را می سوزاند.

در نتیجه می توان گفت عملکرد دستگاه تیتانیوم در قیمت دستگاه تیتانیوم تاثیر گذار است. در واقع افراد در هنگام خرید لیزر تیتانیوم چگونگی عملکرد این دستگاه را مطالعه می کنند.

امکانات قابل توجه لیزر تیتانیوم

یکی از مهم ترین امکانات خرید دستگاه لیزر تیتانیوم سیستم خنک کننده به منظور کاهش درد و جلوگیری از سوختن پوست می باشد. چرا که تعداد محدودی از دستگاه های لیزر از سیستم خنک کننده استفاده می کنند. علاوه بر سیستم خنک کننده، این دستگاه در جهت موزدایی از سه نوع طول موج استفاده می کند. لیزر تیتانیوم از امکانات فیلتر اب دوتایی برخوردار می باشد. این دستگاه دارای صفحه نمایش لمسی جهت تنظیم طول موج های دستگاه لیزر می باشد و همچنین دستگاه تیتانیوم دارای گارانتی معتبر می باشد.

در نهایت می توان گفت فناوری های پیشرفته ای در ساختار این دستگاه لیزر ایجاد شده است که سبب افزایش خرید لیزر تیتانیوم و همچنین فروش لیزر تیتانیوم شده است. از سوی دیگر این امکانات در افزایش قیمت دستگاه تیتانیوم موثر بوده است. اگر چه فروش لیزر تیتانیوم موجب افزایش قیمت دستگاه تیتانیوم شده است، اما خرید لیزر تیتانیوم با هزینه مناسبی انجام می شود.

مزایا خرید دستگاه لیزر titanium و تیتانیوم پلاس

دستگاه تیتانیوم امکانات سودمندی را در اختیار افراد قرار داده است. به طوری که افراد با خرید دستگاه تیتانیوم از مزایای بسیاری بهره مند می شوند؛ که این ویژگی های فوق العاده را در دستگاه های لیزر دیگر پیدا نکرده بودند.

از مهم ترین مزایای دستگاه لیزر تیتانوم شامل درمان سریع پوست، سرعت و کارامد بودن موزدایی، جوان سازی، تاثیر چند ساعته ی دستگاه، کاهش درد در هنگام حذف موهای زائد، مناسب برای تمام پوست ها با انواع رنگ و مو می باشد. این دستگاه پیشرفته با امکانات عالی از بهداشت بالایی برخوردار می باشد؛ چرا که وسایل حذف موهای زائد نواحی حساس بدن یک بار مصرف می باشند.

دستگاه تیتانیوم به درمان مشکلات عروقی کمک می کند. این دستگاه پرفروش اثر بخشی طولانی بر روی پوست دارد؛ به طوری که در مدت مو های زائد در مدت طولانی به دستگاه لیزر نیاز ندارد.

امکانات دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس 2023

مشخصات فنی دستگاه بدن شرح می باشد :

دارای بودن سه طول موج لکساندرایت 755nm+دایود 808nm + اندیاگ 1064nm
توان دستگاه 3000 وات می باشد
خروجی لیزر بار دستگاه 1200 وات می باشد
درای سیستم کولینگ جهت جلوگیری از سوزش پوست
دارای صفحه نمایشگر 15 اینچی و سیستم عامل اندرروید
حذف موهای زائد در 4 تا 5 جلسه تضمینی
اسپات سایز 15*40 میلی متر
2 سال گارانتی و 11 سال خدمات پس از فروش
دارای تائیدیه های داخلی و بین المللی
نصب رایگان در محل شما + آموزش
امکان فروش اقساط بلند مدت

 لیزر تیتانیوم با سرعت بالایی پوست را درمان می کند؛ در واقع اثرات لیزر را بر روی پوست از بین می برد. همچنین قیمت دستگاه تیتانیوم مناسب می باشد، چرا که همه افراد توانایی انجام لیزر و خرید دستگاه تیتانیوم را دارند.

آشنایی با دستگاه لیزر حرفه ای و ویژه موی زائد

لیزر موهای زائد یکی از موثرترین و پرکاربردترین روش های جدید در رفع موهای زائد می باشد. امروزه دستگاه های لیزر موهای زائد جایگزین مناسبی برای تکنیک هایی مثل تیغ، موبر و دستگاه اپیلیدی می باشد؛ بنابراین در سال های اخیر دستگاه هایی برای حذف موهای زائد طراحی شده اند که علاوه بر مو زدایی، برای پوست بدن نیز مناسب می باشند. از سوی دیگر دستگاه لیزر به منظور حذف مو های زائد از استقبال تعداد بسیاری از خانم ها و اقایان قرار گرفته است.

از ویژگی های قابل توجه دستگاه های لیزر مو زدایی در ناحیه ی وسیعی از پوست می باشد. دستگاه های لیزر اشعه مادون قرمز را منتشر می کنند؛ که با سرعت بالا باعث موزدایی در نواحی مختلف بدن می شود. امروزه با پیشرفت علم دستگاه های متنوعی با امکانات و ویژگی های مختلفی طراحی شده است. در حال حاضر کیلینیک های تخصصی لیزر مو به دنبال بهترین دستگاه لیزر می باشند؛ بنابر این یکی از بهترین و معروف ترین دستگاه های لیزر، لیزر تیتانیوم می باشد. خرید دستگاه تیتانیوم گامی بلند جهت رفع موهای زائد و بهبود پوست می باشد.

معایب و عوارض جانبی استفاده از دستگاه تیتانیوم

همان طور که می دانید، همه ی دستگاه های لیزر دارای عوارض بسیاری می باشند که گاهی جبران ناپذیر است. از بارز ترین معایب دستگاه های لیزر سوختگی پوست، ایجاد حساسیت ها و بیماری های پوستی و بروز عفونت ها و ویروس ها است.

اگر چه دستگاه های لیزر از معایب و عوارض جانبی بسیاری برخوردار می باشند، اما دستگاه تیتانیوم بی خطر ترین دستگاه لیزر می باشد؛ چرا که در ساختار این لیزر از بهترین سیستم ها استفاده شده است. بنابر این خرید دستگاه تیتانیوم به افراد و کلینیک های موزدایی توصیه می شود.

در عین اینکه لیزر تیتانیوم از معایب کمی برخوردار است، اما می توان گفت یکی از مهم ترین معایب این دستگاه سیستم خنک کننده و فیلتر های اب ان می باشد. چرا که با انجام وظیفه خود روند انجام لیزر طولانی می شود. همچنین در برخی موارد بیشترین خرابی در سیستم خنک کننده لیزر تیتانیوم می باشد.

در واقع این مشکل دستگاه تیتانیوم می تواند با استفاده از سیستم خنک کننده جدا رفع شود. علاوه بر انکه سیستم خنک کننده و فیلتر های اب فروش دستگاه تیتانیوم را افزایش داده است، اما بسیاری از کیلینیک های تخصصی رفع موهای زائد این سیستم را وقت گیر می دانند. در نهایت می توان گفت اگر چه سیستم خنک کننده از معایب این دستگاه است، ولی در قیمت لیزر تیتانیوم و همچنین فروش لیزر تیتانیوم تاثیر بسیاری گذاشته است.

نکات قابل توجه در استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم

در حقیقت افراد باید توجه داشته باشند، برای استفاده از دستگاه تیتانیوم نکاتی را رعایت کنند. به طور کل لیزر با استفاده از دستگاه تیتانیوم در ۶ الی ۸ جلسه انجام می شود. در واقع با گذراندن این جلسات ۸۰ در صد مو های زائد بدن از بین می رود. اگر چه این تعداد جلسات موهای زائد را از بین می برد، اما موهای زائد با رنگ مشکی و ضخیم با تعداد جلسات بیشتری از بین می روند.

همچنین با انجام لیزر به وسیله ی لیزر تیتانیوم افراد در مدت طولانی از رشد موهای زائد خود راحت می باشند. از سوی دیگر افراد باید نکاتی را قبل و بعد از لیزر رعایت کنند. به طوری که قبل از انجام لیزر با دستگاه تیتانیوم پوست را از هر گونه لوسیون و مرطوب کننده ای پاکسازی کنند.

همچنین در صورت وجود زخم و تبخال مدتی از لیزر موهای زائد خودداری کنند. در نتیجه بعد از لیزر و موزدایی از برخورد لوسیون ها، اب و پارچه های صخیم به پوست خودداری شود. شرکت های فروش دستگاه تیتانیوم با اطلاع رسانی این نکات افراد را به رعایت نکات استفاده از دستگاه های لیزر اگاه می کنند.

مقایسه دستگاه تیتانیوم با دیگر دستگاه های لیزر

در واقع دستگاه تیتانیوم از بهترین و پر طرفدار ترین دستگاه لیزر می باشد؛ که برای همه نوع رنگ پوست و مویی مناسب می باشد.

همان طور که می دانید این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه های لیزر از تفاوت های بسیاری برخوردار می باشد.

مهم ترین تفاوت های این دستگاه امکانات و فناوری های ان می باشد. چرا که تعداد محدودی از دستگاه های لیزر مثل دستگاه لیزر پلاتینیوم از این امکانات بهره مند شده است.

علاوه بر ان قیمت لیزر تیتانیوم نسبت به دستگاه های لیزر دیگر کمتر می باشد. بنابر این امروزه با مقایسه این تفاوت ها فروش دستگاه تیتانیوم افزایش یافته است.

اطلاعات بیشتر با شماره تماس :

09127716257

09127759941

لیزر تیتانیوم 2021

فروش دستگاه لیزر تیتانیوم

علاوه بر انکه خرید لیزر تیتانیوم از مزایای بسیاری برخوردار است، در ایجاد شغل و در امد زایی نیز تاثیر گذار بوده است.

چرا که با افزایش فروش دستگاه لیزر تیتانیوم این دستگاه ارتقا پیدا کرده و کیلینیک های حذف موهای زائد در نقاط مختلف به وجود امده اند. بنابر این قبل از خرید این دستگاه، قیمت لیزر تیتانیوم و ویژگی های این دستگاه را بررسی کنید. چرا که در برخی موارد افراد دستگاه های لیزر بی کیفیت را خریداری می کنند. همچنین افراد باید با دقت بسیاری به دنبال شرکت های معتبر فروش لیزر تیتانیوم باشند؛ تا به دستگاه لیزری با کیفیت و استاندارد دست پیدا کنند.

 قیمت لیزر تیتانیوم

دستگاه تیتانیوم با امکانات رفاهی بالا از طرفداران بسیاری برخوردار می باشد. همان طور که می دانید، دستگاه تیتانیوم از قیمت مناسبی برخوردار است. به طور کل در اوایل طراحی و افزایش فروش دستگاه تیتانیوم، قیمت لیزر تیتانیوم کاهش پیدا کرد.

همچنین با ارتقا و توسعه دستگاه تیتانیوم قیمت ان به طور متوسط افزایش پیدا کرد. این دستگاه با ایجاد فناوری های دستگاه های دیگر قیمت گذاری این دستگاه را اسان کرده است. از سوی دیگر بازسازی و سرویس دستگاه لیزر در قیمت دستگاه تیتانیوم تاثیر گذار بوده است.

امروزه شرکت ها برای فروش t قیمت , خرید دستگاه لیزر تیتانیوم از سیستم های رفاهی بسیاری استفاده کرده اند؛ همچنین اموزش استفاده از دستگاه تیتانیوم را در اختیار افراد قرار داده اند.

سخن اخر

در نهایت می توان گفت که دستگاه تیتانیوم از سیستم ها و فناوری دیگر دستگاه های لیزر در جهت ارتقای دستگاه های لیزر استفاده نموده تا دستگاهی با کیفیت را در اختیار افراد قرار دهد. امروزه لیزر تیتانیوم در کیلینک های تخصصی رفع موهای زائد رواج پیدا کرده است. از سوی دیگر افراد با مشورت پزشک و رعایت نکات ایمنی و بهداشتی از عوارض جانبی و خطرات ناشی از لیزر موهای زائد جلو گیری می کنند.

سوالات رایج

سیستم خنک کننده دستگاه لیزر تیتانیوم از چه نوع تکنولوژی استفاده میکند؟

این دستگاه دارای سیستم چیلر سرد کننده قوی با استفاده از تکنولوژی TEC می باشد که کارایی این دستگاه را بالا برده است

این دستگاه در چه توان هایی ساخته شده است ؟

توان های ساخته شده عبارتند از 300،500،600،800،1000،1200 واتی

چه مدت این دستگاه گارانتی فروش دارد ؟

این دستگاه 1 سال گارنتی فروش و ده سال خدمات پس از فروش دارد.

امکان ارسال و نصب به شهرستان مهیا است ؟

بله با توجه به نمایندگی هایی که در تمامی مناطق ایران فعال میباشند تمام نقاط کشور تحت پوشش می باشند.

35 پاسخ
  • بخش بازرگانی
   بخش بازرگانی گفته:

   سلام و خسته نباشید.دستگاه ها با توجه به توان مصرفی نرخ مربوط به خود را دارند نرخ درج شده در جدول فوق برای توان مصرفی 1200 می باشد.

   پاسخ
 1. مجید
  مجید گفته:

  چطور میتونیم دموی این دستگاه رو و همچنین کارایشو قبل از خرید نهایی ببینم و با اطلاعات کامل اقدام به خرید کنیم؟

  پاسخ
  • بخش بازرگانی
   بخش بازرگانی گفته:

   جهت برسی دستگاه و دیدن ظاهر فیزکی و همچنین کارایی دستگاه میتوانید بعد تماس با مجموعه ما به ادرس نمایشگاه مرکزی در تهران مراجعه نمائید.

   پاسخ
 2. احمد
  احمد گفته:

  من 1عدد از این دستگاه رو به شرطی که اقساط و بلند مدت باشه نحوه پرداختش نیاز دارم چطور میتونم تهیه کنم؟

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   شما از طریق برگه تماس با ما میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید حتما شرایط فروش اسان رو جلوی پای شما قرار می دهند.

   پاسخ
 3. Yusof
  Yusof گفته:

  دستگاه سوپرانو تیتانیوم از چه سیستمی جهت کاهش دما لیزر پوست استفاده میکند تا باعث قرمزی پوست نشود و کارایی سیستم خنک کننده چطور هست

  پاسخ
 4. اشکان
  اشکان گفته:

  توی چه مدت زمان میتوان از شر موهای زائد با این لیزر خلاص شد و عوارضی ندارد؟

  پاسخ
  • فروش
   فروش گفته:

   مدت زمان حد اکثر 6ماه و حد اکثر در 7 جلسه میتوانید خلاص شوید با خرید این دستگاه و استفاده بر روی بیماران خود.

   پاسخ
 5. صفری
  صفری گفته:

  خبرید اقساطی لیزر سوپرانو حد اکثر تا چند ماه امکان پذیر هست و بدون چک و به صورت اعتباری هم میشود خرید یعنی اقساط بدون چک

  پاسخ
  • فروش
   فروش گفته:

   تا 12 ماه امکان خرید هست و در صورتی که شرایط برسی شود امکان پرداخت اعتیاری نیز هست.

   پاسخ
 6. نورالهی
  نورالهی گفته:

  من یکی از این دستگاه های لیزر رو واسه ترکیه میخوام امکانش هست ارسال شود ؟

  پاسخ
  • بخش فروش
   بخش فروش گفته:

   در حال حاضر خیر اما به زودی نمایندگی فروشمان در ترکیه و اروپا فعال خواهد شد.

   پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   در صورت خرید تعداد بالا حتما تخفیف ویژه داده خواهد برای اطلاع از میزان تخفیف تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.6/5 - (133 امتیاز)