آیا از این که مجبور شوید مرتباً موهای زائد خود را اصلاح کنید یا با درد موهایتان را بردارید، خسته شده اید.

این ممکن است مشکل بسیاری از افرادی باشد که رشد موهای زائد زیادی دارند، لذا این امر موجب می شود به فکر راه حل مناسب برای حذف موهای زائد خود باشید.

در حقیقت، استفاده از دستگاه پلاتینیوم گزینه ای است که به بهترین وجه، موجب از بین بردن موهای زائد با لیزر می شود. در مرکز پیشرفته پوست، خدمات درمانی صورت می گیرد.

لذا در اینجا به منظور آشنایی بیشتر با این دستگاه، لازم است بدانیم، این دستگاه چگونه کار می کند؟ نرخ دستگاه لیزر پلاتینیوم چگونه است؟ و چه مزایای را به همراه دارد؟

قبلاً اینگونه بود که لیزر موهای زائد، فقط برای ناحیه خاصی از بدن به کار گرفته می شد.

اما امروزه این فناوری بسیار پیشرفت کرده است و می تواند به راحتی هر قسمتی از بدن را لیزر کند و به حذف موهای زائد بپردازد.

دستگاه لیزر موی پلاتینیوم

مراحل اصولی سفارش و خرید لیزر پلاتینیوم

همان طور که می دانید، امروزه تنوع استفاده از دستگاه های لیزر مثل دستگاه لیزر تیتانیوم درمانی افزایش پیدا کرده است و این امر موجب شده افراد زیادی برای حذف موهای خود، به مراکز درمانی و بهداشتی مراجعه کنند. در حقیقت، یکی از دستگاه های لیزر موثر در این زمینه، لیزر پلاتینیوم است که یکی از نکات قابل توجه در خرید دستگاه پلاتینیوم این است که سه طول موج مختلف، در این دستگاه قدرتمند ترکیب شده است و استفاده از آن را بسیار منحصر به فرد کرده است.

نظر کارشانسان جهت سفارش دستگاه لیزر پلاتینیوم و پلاتینیوم پلاس

در واقع خرید دستگاه پلاتینیوم و دستگاه الکس دایود باید طبق نظر و تشخیص کارشناسان این حوزه صورت گیرد، چرا که آن ها بر اساس نوع پوست شما، به شما مشاوره می دهند و می توانند راهکارهای درمانی موثری را برای شما به عمل آورند تا بتوانید در حین خرید لیزر پلاتینیوم بهترین تصمیم گیری را داشته باشید.

معمولا لیزرها در طیف گسترده ای طراحی و وارد بازار می شوند و از آن جایی که یک لیزر ممکن است روی رنگ پوست خاصی عملکرد مناسبی داشته باشد، لذا لازم است در هنگام خرید دستگاه پلاتینیوم به این نکته دقت کنید تا بهترین عملکرد و کارایی را روی پوست شما ایجاد کند.

با داشتن سه طول موج مختلف در دستگاه پلاتینیوم، شما یک درمان سریع دارید که روی همه انواع پوست و طیف گسترده ای از انواع مو کار می کند.

این طول موج ها به طور همزمان به اعماق مختلف پوست نفوذ می کنند و فولیکول های درمان شده مو را در چندین سطح هدف قرار می دهند. به عقیده بسیاری این ابزار قدرتمند، بهترین فناوری لیزر موهای زائد موجود در بازار امروز است.

دستگاه لیزر پلاتینیوم

همه چیز در مورد حذف فولیکول های مو با دستگاه لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن فولیکول های مو کار می کند. لیزر به محض یافتن ریشه، از انرژی نور به انرژی گرمایی تبدیل می شود که به سرعت فولیکول های موهای زائد را از بین می برد. وقتی ریشه از بین رفت، توانایی تولید مو را از دست می دهد، لذا انتخاب و خرید لیزر پلاتینیوم می تواند بهترین کارکرد را برای شما به عمل آورد تا بتوانید به راحتی و سادگی، به حذف موهای زائد خود بپردازید.

لیزر با استفاده از این روش، به خودی خود راحت است و می تواند موجب افزایش رضایت مندی در مشتری گردد.

انتظار شما از دستگاه لیزر پلاتینیوم

اگر آشنایی زیادی با نحوه کار دستگاه های لیزر ندارید و قبلاً با لیزر موهایتان را برطرف نکرده اید، ممکن است در ابتدا استفاده از آن، کمی ترسناک به نظر برسد. خبر خوب این است که این روش، راهکاری امتحان شده و واقعی است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار ایمن و موثر در نظر گرفته شده است.

انصافاً روندی کاملاً ساده است، کافیست فقط یکبار آن را امتحان کنید تا از نتایج موثر آن بهره مند شوید. پس قدم اول را بردارید و با خرید لیزر پلاتینیوم این رضایت مندی را در خود ایجاد کنید و اطرافیان خود را هم از این نتایج، باخبر کنید. این اگرچه نتایج ممکن است در هر فرد کمی متفاوت باشد، اما باید بدانید که این دستگاه مانند سایر دستگاه های لیزر، نیاز به کمی زمان برای بروز نتایج دارد،

پس لازم است صبور باشید تا کم کم نتایج درمانی خود را به وضوح مشاهده کنید. بعد از استفاده از این دستگاه، شما می دانید که این روش درمانی چگونه خواهد بود و چه زمانی می توانید از مزایای آن بهره مند شوید. پس سعی کنید از همان ابتدا زیر نظر کارشناس و متخصص درمانی، به خرید دستگاه پلاتینیوم بپردازید.

دستگاه لیزر پلاتینیوم

از اپیلاسیون خودداری کنید

ریشه موهای شما باید در طول درمان با استفاده از لیزر پلاتینیوم، وجود داشته باشد. از استفاده از موچین، اپیلاسیون یا هر نوع وسیله دیگری که مو را به همراه ریشه آن از بین می برد، باید خودداری کنید، زیرا این امر می تواند در لیزر درمانی اختلال ایجاد کند.

درحقیقت، سعی کنید تا حدالامکان، دستگاهی را تهیه کنید که بهترین کارایی را برای شما فراهم می کند؛ مثلا قبل از خرید دستگاه پلاتینیوم، باید درک درستی از نوع پوست خود داشته باشید، این درک درست، به شما امکان می دهد دستگاهی را خریداری کنید که متناسب با پوست شما است و عوارض جانبی زیادی را شامل نمی شوند. پس گام اول جهت خرید لیزر پلاتینیوم، آگاهی و کسب اطلاعات موثر در این زمینه است.

روش های اصولی ثبت سفارش و فروش دستگاه لیزر پلاتینیوم

یکی از موارد حائز اهمیت در حین استفاده از دستگاه پلاتینیوم این است که باید شناخت درستی از پوست خود داشته باشید.

این امر با مراجعه به مراکز درمانی و نظارت پزشک متخصص، امکان پذیر است. در واقع، شرکت های مختلفی در حوزه زیبایی و لیزر درمانی فعالیت دارند و همواره دستگاه های پیشرفته و به روزی را وارد بازار می کنند و به فروش می رسانند.

لذا باید توجه داشته باشند که در حین فروش دستگاه پلاتینیوم، دستگاهی با کیفیت و مقاوم را به مشتری عرضه دارند تا هم رضایت مشتری را فراهم کنند و هم در افزایش فروش خود، موثر باشند. فروش دستگاه پلاتینیوم توسط تکنسین های مجرب در این حوزه صورت می گیرد و یا آن ها از طریق تبلیغات به دستگاه لیزر پلاتینیوم می پردازند.

دستگاه لیزر پلاتینیوم

سعی کنید قبل از خرید این دستگاه به نکات زیر توجه کنید:

– پوست خود را بدون لوسیون و کرم تمیز کنید
قبل از استفاده از دستگاه لیزر پلاتینیوم، اطمینان حاصل کنید که پوستی که می خواهید، تحت درمان با لیزر قرار دهید، بدون آلودگی و تجمع چربی است. بهتر است قبل از انجام لیزر برای درمان موهای زائد، به حمام بروید و از هر نوع آلودگی پاک شوید.

یک سطح تمیز به روند روان و سریع کار کمک می کند. در روز ملاقات از استفاده از هر گونه عطر، روغن یا کرم بر روی پوست خود، پرهیز کنید. بسیاری از کارشناسان فروش لیزر پلاتینیوم در حین خرید این دستگاه، نکاتی را برای استفاده از آن به مشتری، یادآور می شوند که می تواند نتیجه بخش باشد و به آن ها در حذف موهای زائد، کمک شایانی کند.

قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم

قیمت دستگاه پلاتینیوم ، بسته به عملکرد و کارایی دستگاه مشخص می شود. امروزه به دلیل تنوع بالای دستگاه های لیزر، موجب شده افراد در انتخاب آن، کمی سردرگم شوند، لذا سعی کنید قبل از خرید دستگاه خود، از تعرفه دستگاه پلاتینیوم آگاهی پیدا کنید و سپس اقدام به عمل نمایید.

می توانید به چندین روش مختلف، از قیمت دستگاه پلاتینیوم آگاهی کسب کنید، یکی اینکه، مراجعه به مراکز درمانی است که پزشک بعد از مشاهده پوست شما، قیمت دستگاه پلاتینیوم را برای شما بازگو می کند.

و یکی هم مراجعه به سایت های مرتبط در این حوزه است که افراد کارشناس و تکنسین های متخصص در این حوزه همواره آمادگی پاسخ و ارائه خدمات به مشتریان خود را هستند و می توانند در کم ترین زمان ممکن، قیمت لیزر پلاتینیوم را برای شما برآورد کنند.

بعد از استفاده از دستگاه پلاتینیوم، منتظر بهبودی خود خواهید بود. پس از درمان باید حدود 24 ساعت از پوست تحت درمان خود در برابر گرمای بیش از حد محافظت کنید، بنابراین حداقل تا یک روز، از قرارگیری در سونا یا وان آب گرم، خودداری کنید. دو هفته بعد از درمان، از برنزه شدن خودداری کنید و هنگام بیرون رفتن از ضد آفتاب استفاده کنید.
بعد از استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم، در ابتدا ممکن است متوجه رشد موهای پوستی خود شوید. این کاملا طبیعی است، زیرا لیزر برای اولین بار برخی از فولیکول های مو را حذف کرده است. تا زمانی که از نتایج خود کاملاً راضی نباشید، ممکن است به درمان های مکرر نیاز داشته باشید.

دستگاه لیزر پلاتینیوم
چه مدت زمان طول می کشد تا بهترین درمان برای ما رقم بخورد؟

در مجموع حدود شش درمان با فاصله چهار تا شش هفته کاملاً لازم است تا بتوانید به آن نتایج ایده آل برسید. این درمان ها نیاز به هزینه بالایی برای بهبودی دارد، پس سعی کنید قبل از آن، از کم و کاست هزینه ها و قیمت دستگاه پلاتینیوم اطلاعاتی کسب کنید.

گذشت زمان، نوسانات هورمونی و تغییر در زندگی می تواند موجب رشد مجدد موهای زائد شود، بنابراین سعی کنید، در وهله اول، استرس را از خود دور کنید و راهی برای حفظ نتایج خود پیدا کنید. مشاوره با پزشک خود برای حل این موضوع، بسیار کمک دهنده است.
برای بسیاری از افراد مهم است که قبل از انجام این روش، از قیمت لیزر پلاتینیوم آن اطلاع کسب کنند و به تامین بودجه خود بپردازند و سپس لیزردرمانی کنند. پس سعی کنید در ابتدا قیمت دستگاه پلاتینیوم، میزان ماندگاری آن روی پوست و تمام سوال های مد نظر خود را از متخصص خود بپرسید و سپس دست به لیزر درمانی موهای زائد خود کنید.

از پوست خود به خوبی مراقبت کنید

قبل از اینکه موهای زائد خود را بردارید، توصیه می شود برخی از مراقبت های پوستی را انجام دهید. یک روش ساده برای انجام این کار استفاده از کرم ضد آفتاب روزانه است، چیزی که چه شما تحت لیزر درمانی مو باشید یا نه باید از آن استفاده کنید و برای شما بسیار مفید است.

برای چند روز قبل از حضور، سعی کنید از محصولات پوستی که باعث افزایش حساسیت به نور می شوند، خودداری کنید. برخی از این محصولات می توانند شامل موارد زیر باشند:
پراکسید بنزوئیل
اسیدهای هیدروکسی
رتینول ها
اسید سالیسیلیک
درحقیقت افرادی که در حوزه فروش لیزر پلاتینیوم هستند، می دانند که برای افزایش فروش خود، صداقت و ارائه باکیفیت محصول را در اولویت خود باید قرار دهند.

لذا در حین واگذاری دستگاه لیزر پلاتینیوم، با ارائه بروشورهایی که نکات موثر در رابطه با استفاده از دستگاه پلاتینیوم در آن ذکر شده است، می تواند به آگاهی و افزایش اطلاعات مشتری کمک کند و از این طریق کارایی و عملکرد درست دستگاه را به مشتری، یادآور می شود.

– رفتار

در طی یک مشاوره موثر برای خرید لیزر پلاتینیوم، مطمئن خواهید شد که این روش درمانی برای نیازهای شما مناسب است. پس از آن، می توانید قرار ملاقاتی با کارشناس فروش لیزر پلاتینیوم داشته باشید که بتوانید انتخاب درست تری را برای خرید این دستگاه داشته باشید.

قبل از شروع استفاده از این دستگاه لیزر، شما می توانید به بخش های حساس تر بدن خود برای درمان اشاره کنید. راحتی شما برای پزشک متخصص در این حوزه، از اولویت های اصلی است، بنابراین آن ها خوشحال خواهند شد که به هر سوالی از سوی شما پاسخ دهند و شما را در هر مرحله از درمان، یاری کنند.

پزشک بعد از قرار داده عینک مخصوص، درمان لیزر را برای حذف موهای زائد شما شروع خواهد کرد. ممکن است این سوال برای شما هم پیش بیاید که چه مدت، این درمان طول خواهد کشید، این امر، بستگی به این دارد که کدام بخش از بدن شما تحت درمان است.

اگر بخش های حساس تر بدن شما از لیزردرمانی استفاده می کنند، پس نیازمند دقت و توجه بیشتر و هم چنین زمان بیشتری برای درمان است. به عنوان مثال، اگر ناحیه بالای لب خود را به منظور حذف موهای زائد، تحت درمان قرار داده اید، به طور بالقوه در عرض چند دقیقه انجام می شود.

مناطق بزرگتر بدن به طور طبیعی کمی بیشتر طول می کشد. هنگامی که برای پزشک خود، مشخص کنید که می خواهید در چه مناطقی از بدن خود، تحت لیزر قرار بگیرید، می توانند زمان دقیق تری را برای شما ارائه دهند. هم چنین کارشناسان فروش لیزر پلاتینیوم بسته به نوع انتخاب شما برای خرید دستگاه لیزر، نکات درمانی و مدت زمان بهبودی و ارائه نتایج را به شما خواهند گفت.

نتیجه گیری:

برای کسانی که موهای زائد زیادی دارند، این روش درمانی می تواند اعتماد به نفس آنها را افزایش دهد و از کار خسته کننده ای که هر هفته یا هر ماه برای حذف موهای زائد خود انجام می دهند، خلاص شوند. درحقیقت، سعی کنید به منظور استفاده از این دستگاه، ابتدا قیمت دستگاه پلاتینیوم وهزینه های ناشی از آن را تامین کنید و سپس به مراکز درمانی مراجعه کنید و به لیزر درمانی پوست خود بپردازید.

5/5 - (3 امتیاز)