همان طور که می دانید، امروزه دستگاه های مختلفی به منظور لیزر موهای زائد طراحی و در بازار موجود است که افراد بسته به پوست خود، آن را انتخاب می کنند.

این دستگاه های هر کدام کارکرد و ویژگی های مختص به خود را دارند که لازم است اطلاعات خود را در این زمینه، بالا ببرید.

در این میان به منظور بررسی و عملکرد دستگاه لیزر الکس دایود، می خواهیم بدانیم، قیمت این دستگاه چگونه است، شامل چه مزایای است و کارکرد آن چگونه است؟

همان طور که می دانید، امروزه دستگاه های مختلفی به منظور لیزر موهای زائد طراحی و در بازار موجود است که افراد بسته به پوست خود، آن را انتخاب می کنند. این دستگاه های هر کدام کارکرد و ویژگی های مختص به خود را دارند که لازم است اطلاعات خود را در این زمینه، بالا ببرید.

در این میان به منظور بررسی و عملکرد دستگاه لیزر الکس دایود، می خواهیم بدانیم، قیمت این دستگاه چگونه است، شامل چه مزایای است و کارکرد آن چگونه است؟

دستگاه لیزر الکس دایود

خریداری و سفارش انواع دستگاه لیزر الکس دایود

دستگاه الکس دایود، امروزه به یکی از پیشرفته ترین دستگاه ها به منظور لیزر موهای زائد تبدیل شده است. تحویل فیبر نوری سریع در این دستگاه، با اوج قدرت بالا اکنون به واقعیت تبدیل شده است، لذا آنها برای درمان موهای زائد عالی هستند. اتصال فیبر، دلیل اصلی آسان تر و سبک تر شدن هندپیس این سیستم موزدایی است.

Monocrom اجزای لیزر را در داخل بدنه اصلی این سیستم، نگه داشته است، در حالی که هندپیس علاوه بر سنسورها، یک مجموعه لنز ساده و اجزای جزئی الکترونیکی را شامل می شود. در این راستا افراد به منظور خرید دستگاه الکس دایود، باید با کارشناسان و متخصصان مجرب در این حوزه مشورت کنند که علاوه بر خرید دستگاه باکیفیت، به راحتی به لیزر موهای زائد خود بپردازند.
در حقیقت، دیودهای لیزر فیبر مایع Monocrom طول موج های مختلف را در همان سیستم لیزر ادغام می کنند و به یک منبع HPDL اجازه می دهند تا کل محدوده از 760 تا 1064 نانومتر را پوشش دهد.

هندپیس سبک، ارگونومیک و مقاوم در برابر ضربه
• برخورداری از سیستم خنک کننده کارآمد
• لیزر دیود دارای طول عمر مفید و طولانی است.
• برخورداری از پارامترهای فنی
• انرژی در هر پالس برای 3 حالت عملیاتی مختلف (10 هرتز 5 میلی ثانیه، 10 هرتز 10 میلی ثانیه و 3 هرتز 30 میلی ثانیه می باشد.
• تحویل فیبر نوری برای استفاده راحت
• برخورداری از پرتوی قابل مشاهده مرئی که ناحیه تحت لیزر را نشان می دهد.

از بین بردن موهای زائد بدن یک عمل بسیار رایج در سراسر جهان است و این امر طی چند سال گذشته به سرعت رشد کرده تا نیازهای زنان و مردان را برطرف کند. از اواخر دهه 1990، روش های حذف مو با کمک نور، اثر بی نظیری را در مقایسه با تکنیک های معمولی نشان می دهند، دستگاه های لیزر مو، تقریبا حذف دائمی مو را امکان پذیر کرده اند. تقاضای فزاینده و به دنبال

دستگاه لیزر الکس دایود

آن یک رقابت فعال در بازار، تلاش مداوم برای کاهش هزینه ها و پیشرفت فن آوری را تقویت کرده است.

در نتیجه، این امر اکنون حتی به صورت دستگاه های کوچک برای مصارف خانگی، به درمانی ارزان قیمت و کاملاً در دسترس تبدیل شده است. در این راستا افراد با خرید دستگاه لیزر دایود می توانند هم در درمان و حذف موهای زائد خود نقش داشته باشند و هم افزایش رضایت مندی را برای خود و سایرین فراهم کنند.

اصل حذف مو به کمک نور با استفاده از دستگاه لیزر الکس دیود

اصل اساسی از بین بردن موهای زائد به کمک نور با استفاده از دستگاه لیزر الکس دیود این است که یک منبع نور مناسب می تواند به سلول های بنیادی اطراف فولیکول مو آسیب برساند و آسیب کمتری به پوست یا بافت های اطراف وارد کند؛ بنابراین، از رشد موهای طولانی مدت در طی ماه ها، سال ها یا حتی به طور دائم جلوگیری می شود. یک منبع نور مناسب باید به عنوان ترکیبی مناسب از روان بودن، طول موج و مدت زمان پالس درک شود.

با توجه به طول موج، محدوده 600 تا 1100 نانومتر مطلوب است، زیرا ملانین موجود در مو (و به طور قطع پوست) نور داخل این محدوده را جذب می کند.

علاوه بر این، اگر طول موج طولانی تر است، نفوذ به صورت عمیق تر به بافت پوست می رسد، لذا در حین خرید دستگاه الکس دایود، افراد باید به ویژگی های موردنظر خود از جمله، به نوع پوست خود توجه کنند تا بتوانند خرید مناسب و با کیفیت و در عین حال متناسب با پوست خود را داشته باشند.

جنبه دیگری که باید در حین خرید لیزر الکس دایود بخاطر بسپارید، غلظت نسبی ملانین در مو و پوست است که مربوط به فتوتایپ پوست است (مقیاس فیتزپاتریک). پوست تیره ناشی از غلظت بالاتر ملانین است و همین اصل در مورد انواع مختلف مو نیز وجود دارد؛ بنابراین، اثربخشی و حذف موهای زائد به کمک نور در پوست های تیره، سبزه تا سفید و دارای موهای تیره بهینه می شود.

در اصل، دو نوع منبع نور وجود دارد که می تواند پالس های نوری را ایجاد کند که به اندازه کافی برای از بین بردن موهای زائد وابسته به شدت نور، مناسب است. یک نوع نور شدید پالس (IPL) نام دارد که به لامپ های فلاش زنون بستگی دارد و نوع دیگر لیزر است.

در گزینه لیزر از دو نوع اصلی استفاده شده است.

این ها شامل لیزرهای دیود با قدرت بالا (HPDL) و لیزرهای حالت جامد (SSL) هستند. منبع نور ایده آل در این موارد، وجود ندارد و به همین دلیل امروزه از همه انواع ذکر شده به طور گسترده استفاده می شود،

لذا خرید لیزر الکس دایود باید از طریق مشورت با افراد کارشناس و متخصص در این حوزه صورت گیرد تا اثربخشی آن روی پوست افراد بیشتر نمایان شود.

دستگاه لیزر الکس دایود

مزیت عمده IPL

مزیت عمده IPL پیچیدگی فنی پایین آن است که آن را مقرون به صرفه ترین گزینه تبدیل می کند. با این حال، کمترین اثر را نیز دارد. سرهای IPL تابشی را در طیف وسیعی (600–1200 نانومتر) تولید می كنند كه بیانگر این است كه انواع دیگر مولكول ها، به استثنای ملانین، توانایی جذب نور (اكسی هموگلوبین و آب) را دارند.

خرید لیزر الکس دایود با قدرت بالا از نظر تطبیق پذیری، هزینه و کارایی بهترین عملکرد را دارا می باشد. به طور معمول، طول موج ساطع کننده این لیزرها برای کاربردهای حذف مو به کمک نور در محدوده 800-810 نانومتر است. اکنون، می توان سیستم های تجاری HPDL تولید کرد که در محدوده 760 تا 1064 نانومتر و بیش از آن ساطع می شوند؛ بنابراین، فناوری موثر در خرید دستگاه لیزر الکس دیود با قدرت بالا می تواند بر روی هر نوع نمونه پوستی استفاده شود.

همان طور که می دانید، امروزه بسیاری از شرکت های معتبر در حوزه لیزر، اقدام به فروش لیزر الکس دایود کرده اند تا هم رضایت مشتریان خود را تامین کنند و هم از طرفی برند خود را به نمایش بگذارند. اگر بخواهیم عملکرد و فروش لیزر الکس دایود را با لیزرهای حالت جامد مقایسه کنیم، می توان گفت، لیزرهای حالت جامد، در مقایسه با لیزرهای دیود پرتوان، به عنوان منابع نوری روشن تری عمل می کنند.

این بدان معناست که پرتوهای نوری که از لیزرهای حالت جامد خارج می شوند، می توانند روی نقاط کوچکتر متمرکز شوند.

برخلاف لیزرهای الکس دیود با قدرت بالا که به چگالی توان بیشتری تبدیل می شوند و احتمال اتصال فیبر در آن ها وجود دارد.

دستگاه لیزر الکس دایود

هندپیس در سیستم های لیزر حرفه ای موهای زائد

هندپیس در سیستم های لیزر موهای زائد، بر پایه لیزرهای حالت جامد بوده و از لحاظ عملکرد، سبک تر، ساده تر و ارگونومیک تر است و این عمدتا به اتصال فیبر انان بستگی دارد. اجزای حجیم لیزر در بدنه تجهیزات اصلی با فروش لیزر الکس دایود ارائه می شوند.

این هندپیس علاوه بر سنسورها، یک مجموعه لنز ساده و قطعات الکترونیکی جزئی را در خود دارد، در حالی که می توان ویژگی های دیگری مانند سیستم خنک کننده مایع را برای مقادیر بالا اضافه کرد، اما آنها باعث می شوند هندپیس حجیم تر شود.

در حقیقت، شرکت های زیادی در حال فروش لیزر الکس دایود با بالاترین کیفیت هستند تا بتوانند علاوه بر معرفی برند خود، به سلامت و درمان افراد در حذف موهای زائد، کمک شایانی کنند.

در حقیقت، منبع نور در خود هندپیس در سیستم های لیزر الکس دیود با قدرت بالا قرار دارد. این شامل، لوله های خنک کننده و سیم کشی مناسب آن است. علاوه بر این، قسمت جلویی سیستم لیزر ممکن است حاوی اپتیک های کم و بیش بزرگی مانند میله های همگن یا منشورها باشد.

اینها در مجموع منجر به یک هندپیس سنگین تر از 500 گرم، همراه با کابل منبع تغذیه و آب می شوند. ارائه این امر از نظر اپراتور در واقع به ارگونومی یا راحتی کمک نمی کند. ممکن است این سوال در ذهن شما خطور کند که آیا با فروش لیزر الکس دایود با قدرت بالا، می توانید تقریباً به همان روش سیستم های لیزر حالت جامد، فیبر کوپل شده و تمام اجزای حجیم موجود در بدنه، تجهیزات اصلی را حفظ کنید، اگر طول موج های مختلف در همان سیستم های لیزری ادغام شده باشند، به طوری که کل دامنه از 760 تا 1064 نانومتر باشد، می توان تنها با یک منبع HPDL آن را پوشش داد.

دستگاه لیزر الکس دایود

فناوری های پیشرفته در حوزه لیزر

امروزه به لطف فناوری های پیشرفته در حوزه لیزر، موجب شده شرکت های بیشماری با فروش و خرید دستگاه لیزر دایود بپردازند و با ارائه محصول با کیفیت، نقش خود را در این حوزه پر رنگ تر کنند.

در نهایت، افراد باید سعی کنند که در هنگام خرید لیزر الکس دایود، متناسب بودن لیزر بر روی پوست، کارکرد و عملکرد بالای آن، میزان شدت نور تابشی و روان بودن لیزر روی پوست بیمار را با توزیع مناسب نور، مورد بررسی قرار دهند. فن آوری منحصر به فرد موجود در دستگاه الکس دایود، بهترین عملکرد را فراهم می کند که منجر به ایجاد مقادیر حداکثر قدرت و طول عمر بالاتر می شود.

به طور خلاصه، سیستم های لیزر دیود با قدرت بالا به دلیل استفاده از راه حل های جدید ارائه شده توسط مونوکروم، در برنامه حذف موهای زائد با کمک نور نسبت به رقبای لیزر حالت جامد خود، مورد توجه قرار می گیرند. شرکت های معتبر در این حوزه، می توانند با فروش دستگاه الکس دایود با قیمت و هزینه مناسب، هم به ارائه خدمات باکیفیت به مشتریان خود بپردازند و هم در افزایش فروش بالای خود نقش داشته باشند.

سفارش با قیمت مناسب برای دستگاه الکس دایود

امروزه بازار لوازم آرایشی سخت افزاری در صنعت زیبایی به سرعت در حال توسعه است. این دستگاه های ارائه شده دارای کیفیت متنوعی هستند که بسته به نوع کارکرد و عملکرد دستگاه، بررسی می شوند. در این زمینه، آنها هم چنین دارای هزینه و قیمت های متفاوتی می باشند که این امر هم بسته به نوع دستگاه مشخص می شود. همان طور که می دانید، دستگاه الکس دایود، در طرح ها و اندازه های متنوعی موجود است، لذا انواع بیشماری از قیمت های مختلف برای دستگاه الکس دایود بسته به نوع دستگاه موردنظر، وجود دارد.

در نتیجه، هنگام خرید دستگاه لیزر الکس دایود برای از بین بردن موهای زائد، مشکلاتی بوجود می آید.
برای صاحبان سالن های زیبایی دشوار است که هنگامی که معیارهای روشنی برای ارزیابی دستگاه وجود ندارد و دستگاه هنوز ناشناخته است، یک انتخاب آگاهانه انجام دهند.

تامین بودجه مورد جهت خرید دستگاه لیزر

آن ها ابتدا باید قبل از بررسی هر دستگاهی، به فکر قیمت لیزر الکس دایود باشند تا بتوانند بودجه پیشنهادی خود را تامین و سپس اقدام به خرید دستگاه الکس دایود کنند. آنها با تکیه بر حس زیبایی، سبک و بررسی پارامترهای فنی دستگاه، لیزرهای دیود را برای از بین بردن مو خریداری می کنند.

اگر قصد خرید دستگاه الکس دایود را دارید، ابتدا باید از هزینه و قیمت لیزر الکس دایود آگاهی کسب کنید و سپس اقدام به عمل نمایید.

می توانید به منظور آگاهی از قیمت لیزر الکس دایود از کارشناسان و تکنسین های متخصص در حوزه پوست و زیبایی کمک بگیرید تا آن ها علاوه بر تعیین نمودن قیمت دستگاه، شما را در انتخاب نوع دستگاه متناسب با پوست خود، هم کمک کنند. سعی کنید تجهیزات با کیفیت و مدرن را در سالن زیبایی خود خریداری کنید.

صرفه جویی در وقت و زمان با تهیه الکس دایود

اپیلاتورهای لیزری ارائه شده توسط شرکت ها با اگهی دستگاه لیزر دایود و در نظر گرفتن جدیدترین گزینه های به کار گرفته در این سیستم، می تواند نتایج مثبتی را نشان می دهند. صرفه جویی در وقت و زمان، یکی از مهم ترین گزینه های خرید دستگاه لیزر دایود می باشد. هم چنین، فروش دستگاه لیزر الکس دایود با توجه به برخورداری از سرعت بالا در حین استفاده، برخورداری از از انرژی بالا به منظور جذب و برخورداری از سیستم خنک کننده، توسط مشتری بررسی می شود.

برسی دستگاه لیزر قبل از سفارش

افراد باید سعی کنند به منظور آگاهی از ویژگی های ذکر شده، قبل از خرید خود، قیمت لیزر الکس دایود را بررسی و بعد از تامین بودجه موردنظر خود، دستگاه لیزر انتخابی خود را خرید و استفاده کنید. در اینجا در کنار مزایای بالای استفاده از لیزر الکس دایود، می توان به معایب آن هم اشاره کرد.

لیزرهای دیود در مقایسه با لیزر Candela Gentlelase Alexandrite دارای چندین معایب مرتبط در حین خرید هستند. این معایب عبارتند از:
لیزرهای دیود در مقایسه با دستگاه لیزر الکساندرایت مانند Candela Gentlelase در بعضی از انواع موها به اندازه کافی موثر نیستند. لیزرهای دیود می توانند در مورد پوست روشن و موهای ریز به نتیجه برسند، اما مساحت کمتر آنها باعث می شود که همان ناحیه در مقایسه با زمان استفاده از دستگاه لیزر موزدایی Candela Gentlelase Alexandrite، مدت زمان طولانی تری طول بکشد.
زمان اضافی برای درمان همان ناحیه معمولاً به معنای افزایش قابل توجه هزینه درمان در مقایسه با هزینه های درمان با دستگاه های موثرتر مانند لیزر Candela Gentlelase است که می تواند در مدت زمان بسیار کمتری به نتایج عالی دست یابد.

جمع بندی

افراد باید سعی کنند دستگاه موردنظر خود را بسته به هزینه پیشنهادی و قیمت دستگاه الکس دایود انتخاب و خریداری کنند.نتیجه گیری

در کلینیک های لیزر، دستگاه های مختلفی وجود دارد که افراد بسته به نوع پوست خود و تشخیص نوع لیزر توسط پزشک، اقدام به انجام آن می شوند. در اینجا دستگاه الکس دایود، به دلیل کارای بالایی که دارد، موجب شده فروش بالایی داشته باشد. در حقیقت، به منظور فروش آن لازم است، افراد از قبل، قیمت لیزر الکس دایود را بررسی و متناسب با بودجه خود دستگاه را خریداری کنند.

Rate this post